АВТОПАССАЖ

ВИГІДНА ЗАМІНА ОЛИВИ З ПРОДУКТАМИ EUROREPAR

ВИГІДНА ЗАМІНА ОЛИВИ З ПРОДУКТАМИ EUROREPAR

В період проведення акції з 15 вересня по 15 жовтня 2021 року власники автомобілів Peugeot у віці 3+ можуть скористатися супер вигідною пропозицію по заміні оливи в двигуні* з використанням продуктів EUROREPAR. 

Продуктова лінійка EUROREPAR спеціально розроблена фахівцями концерну STELLANTIS для використання на автомобілях Peugeot в постгарантійний період.  Всі запасні частини та оливи EUROREPAR пройшли суворий контроль якості і відповідають високим вимогам, що пред'являються концерном STELLANTIS до виробників комплектуючих і запасних частин.

В акції приймають участь автомобілі з дизельними та бензиновими двигунами, які, для забезпечення ефективної та надійної роботи потребують оливи 5W30, 0W30 або 5W40.

Вартість ТО при використанні оливи 5W40:

  • при об’ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 200 грн.

  • при об’ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 400 грн.

Вартість ТО при використанні оливи 5W30:

  • при об’ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 400 грн.

  • при об’ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 600 грн.

Вартість ТО при використанні оливи 0W30:

  • при об’ємі двигуна від 1,0л до 1,8л: 1 500 грн.

  • при об’ємі двигуна від 1,9л до 3,0л: 1 700 грн.

 

Вартість операції по заміні оливи включає вартість оливи, масляного фільтру та робіт.

Для автомобілів, на які не розповсюджуються умови акції, діє програма «ТО за фіксованою вартістю», з умовами якої можна ознайомитися за посиланням: /page/to-za-fix-price/

Необхідно відмітити, що своєчасне проведення операції по заміні оливи та масляного фільтру дозволить Вам утримувати автомобіль в справному стані, забезпечити надійність роботи двигуна, а також бути завжди впевненим у його технічних характеристиках.

Для того, щоб більш детально ознайомитись з інформацією щодо продуктів EUROREPAR перейдіть за посиланням: Продукти Eurorepar

* Під заміною оливи мається на увазі заміна оливи та масляного фільтру

 

Записатись на сервіс